Movies
Ratings
50
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5