Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
HuntRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0