Series
Ratings
41
AdolescenceRated ★ 5.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Black DogRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5