Titles you rated
AnoraRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
In a RelationshipRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 2.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0