Series
Ratings
97
Money HeistRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 2.5
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0