Movies
Ratings
16
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5