Series
Ratings
11
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0