Movies
Ratings
80
Man in LoveRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5