Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 1.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0