Movies
Ratings
427 LolitaRated ★ 3.0 LolitaRated ★ 3.0
 Hacksaw RidgeRated ★ 4.0 Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
 DunkirkRated ★ 4.0 DunkirkRated ★ 4.0
 A Taxi DriverRated ★ 4.5 A Taxi DriverRated ★ 4.5
 Beauty and the BeastRated ★ 4.5 Beauty and the BeastRated ★ 4.5
 Your Name.Rated ★ 4.5 Your Name.Rated ★ 4.5
 MasterRated ★ 3.5 MasterRated ★ 3.5
 DjangoRated ★ 3.5 DjangoRated ★ 3.5
 101 DalmatiansRated ★ 4.0 101 DalmatiansRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
 Hannibal RisingRated ★ 3.5 Hannibal RisingRated ★ 3.5
 Home Alone 3Rated ★ 2.5 Home Alone 3Rated ★ 2.5
 Die Another DayRated ★ 3.5 Die Another DayRated ★ 3.5
 Shrek 2Rated ★ 4.0 Shrek 2Rated ★ 4.0
 Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0 Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
 Enemy at the GatesRated ★ 4.5 Enemy at the GatesRated ★ 4.5
 Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5 Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
 Fantastic FourRated ★ 3.0 Fantastic FourRated ★ 3.0
 Untold ScandalRated ★ 3.0 Untold ScandalRated ★ 3.0
 StealthRated ★ 2.5 StealthRated ★ 2.5