Series
Ratings
71- Men on a MissionRated ★ 4.0
 Dining TogetherRated ★ 4.0 Dining TogetherRated ★ 4.0
 GoblinRated ★ 4.5 GoblinRated ★ 4.5
 My Father is StrangeRated ★ 4.0 My Father is StrangeRated ★ 4.0
 Fight For My WayRated ★ 4.5 Fight For My WayRated ★ 4.5
 Game of ThronesRated ★ 4.5 Game of ThronesRated ★ 4.5
 Cheese in the TrapRated ★ 4.0 Cheese in the TrapRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 She Was PrettyRated ★ 4.0 She Was PrettyRated ★ 4.0
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0
 The ProducersRated ★ 5.0 The ProducersRated ★ 5.0
 Lovers in ParisRated ★ 3.5 Lovers in ParisRated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 Love TrulyRated ★ 3.0 Love TrulyRated ★ 3.0
- Doctor KkaengRated ★ 3.0
 SangdoRated ★ 3.0 SangdoRated ★ 3.0
 Yeon GaesomunRated ★ 2.0 Yeon GaesomunRated ★ 2.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
 Empire of GoldRated ★ 1.5 Empire of GoldRated ★ 1.5
 Road No. 1Rated ★ 2.5 Road No. 1Rated ★ 2.5