Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 5.0
Touchy FeelyRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 3.0
AlienRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0