Movies
Ratings
244
ConstantineRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0