Movies
Ratings
238
PocahontasRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
AntzRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0