Movies
Ratings
101
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0