Titles you rated
5th RepublicRated ★ 3.5- Into the SunlightRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0- You and IRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 3.0
BabysitterRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 2.5- TruthRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0