Movies
Ratings
169
Captain MarvelRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0