Titles you rated
 28 Years LaterRated ★ 3.0 28 Years LaterRated ★ 3.0
 Hidden FaceRated ★ 3.0 Hidden FaceRated ★ 3.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 OrphanRated ★ 3.0 OrphanRated ★ 3.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
 Enemy at the GatesRated ★ 4.0 Enemy at the GatesRated ★ 4.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.0 Thunderbolts*Rated ★ 3.0
 Last HolidayRated ★ 3.5 Last HolidayRated ★ 3.5
 The First Slam DunkRated ★ 3.5 The First Slam DunkRated ★ 3.5
 AnoraRated ★ 4.0 AnoraRated ★ 4.0
 The Zone of InterestRated ★ 4.5 The Zone of InterestRated ★ 4.5
 One Cut of the DeadRated ★ 3.5 One Cut of the DeadRated ★ 3.5
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.5 Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5