Series
Ratings
51
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0