Series
Ratings
53
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 3.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Pandemic: How to Prevent an OutbreakRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 3.5
NorsemenRated ★ 4.0