Titles you rated
A Company ManRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0