Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
OseamRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0