Series
Ratings
116
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0