Movies
Ratings
201
TroyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0