Series
Ratings
12
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0