Series
Ratings
30
Tamra IslandRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.5