Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0