Titles you rated
- Take OffRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5