Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0