Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5
The AbyssRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.5
G-ForceRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
FelonRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0