Series
Ratings
99
GoblinRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 0.5
TazzaRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
No Ordinary FamilyRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 1.0
- Daddy FishRated ★ 4.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 1.0