Movies
Ratings
515
The World of LoveRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
 
The SubstanceRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5