Series
Ratings
161
ChernobylRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 3.0
Skam France Season 5Rated ★ 4.0- Skam France Season 6Rated ★ 4.0
 
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Skam France Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0