Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0