Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 3.0