Movies
Ratings
160
Kung Fu JungleRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 5.0
Brotherhood of BladesRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.5
WerewolfRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Tale of GallantryRated ★ 2.5
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 2.5
Under SuspicionRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0