Movies
Ratings
253
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0