Movies
Ratings
29
HerRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0