Series
Ratings
117
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
ChuckRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0