Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- Unkind WomenRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0