Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.0