Movies
Ratings
253
The PianistRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.0