Series
Ratings
12- DamoRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5