Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
EraserRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 2.5
American PieRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 2.5
BladeRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.5