Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Accidental LoveRated ★ 4.0