Titles you rated
The RestlessRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0- MotRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5