Movies
Ratings
41
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5