Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- KumamikoRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0