Movies
Ratings
154
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 3.5