Movies
Ratings
387
LucyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.5
Enter the DragonRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 0.5